Повчанська громада
Рівненська область, Дубенський район

ЯК ВБЕРЕГТИ НЕМОВЛЯ ВІД ВОДНО-НІТРАТНОЇ МЕТГЕМОГЛОБІНЕМІЇ

Щороку в Україні реєструється більше 10 випадків водно-нітратної метгемоглобінемії. Випадки в родинах  з немовлятами та малюками до 3-х років. Діти вживали суміші, для приготування яких використовувалась вода з колодязів. Найчастіше випадки водно-нітратної метгемоглобінемії реєструвались у селах Київської, Житомирської та Харківської областей.

09:50:21 09.02.2024

ПРОБАЦІЯ - ЦЕ МОЖЛИВІСТЬ ВИПРАВЛЕННЯ ЗЛОЧИНЦЯ БЕЗ ПОЗБАВЛЕННЯ ВОЛІ. А ЩЕ…

У 2024 році Пробації України виповнилося 9 років. (5 лютого 2015 року був прийнятий Закон України «Про пробацію»)  Система пробації передбачає роботу з правопорушниками без ізоляції їх від суспільства – надання їм соціальної та психологічної підтримки та допомоги.

09:49:16 09.02.2024

Другий етап міжнародної спецоперації: Нацполіція спільно з чеськими правоохоронцями затримала учасників злочинної організації

Зловмисники створили мережу фішингових «сall-центрів» на території столиці і ошукали десятки іноземців на майже 2 млн чеських крон, що в еквіваленті складає майже 3 млн грн. У результаті другого етапу міжнародної спецоперації правоохоронці затримали одного з організаторів та вісьмох учасників угруповання.

10:03:17 24.01.2024